fbpx

Apie mane ir kūrybą

 

 

 

ANDŽELA KAUNIENĖ

Ačiū, kad apsilankėte mano svetainėje.

Gimiau Klaipėdoje, vėliau, kiek paaugus, persikėliau į nuostabų pajūrio miestą – Palangą. Čia baigiau mokslus, sukūriau puikią šeimą ir gyvenu iki šiol.

Užaugau menininkų šeimoje, kiek save pamenu, piešiu nuo pat vaikystės. Šis pomėgis jau apie 28 metus tapo svarbiu mano gyvenimo etapu – rimtais tapybos darbais.

Gyvenu prie jūros, kasdien ją matau. Ji man visada gyva, su savo charakteriu, nepakartojama. Todėl nenuostabu, kad pirmiausia ėmiau tapyti marinistine tema. Daugelio metų tapybos praktika ją ištobulino iki dabartinio mano kūrybinio stiliaus. Kiekvieną kartą tapant jūrą, atrandu kažką naujo ir nuostabaus, turinčio daug prasmių ir spalvų.

Visai neseniai į mano kūrybinį gyvenimą įsiliejo gėlės, gamtos peizažai, gatvės, žmonės, abstrakcijos…

Esu nuolatinėse paieškose naujų potyrių, pojūčių ir istorijų mene. Šiuo metu mano nuotaikos keliauja ypatinga, neišsemiama kryptimi ir pasireiškia per romantišką moters paveikslą, kaip nuostabiausio gamtos kūrinio esybę, jos dvasinės išraiškos ir charakterio perteikimą gėlėse, pievose, muzikoje.

Kiekvienas kūrinys – tai dalelė manęs, kurią įdedu tapydama. Pasinerdama į kūrybinį procesą visiškai atsipalaiduoju, viską aplinkui užmirštu, atiduodu visą save menui. Tai nepakartojamas jausmas, kai ant drobės išsiliejusios nuotaikos tampa meno kūriniu…

Man tai nauji iššūkiai, leidžiantys atsiskleisti, tobulėti toliau ir išreikšti save naujose erdvėse.

Paveikslus tapau aliejiniais dažais ant drobės, naudojant tradicinius teptukus ir specialią mentelę – mastichiną. Meno mūzos įkvėpta atradau savo originalią kompleksišką sluoksninę  tapybos techniką. Tai leidžia dar išraiškingiau perteikti kūrinio charakterį, ekspresiją. Specialia gruntavimo technika išgaunamas reljefo efektas, toliau sluoksnis po sluoksnio tapoma aliejiniais dažais ant porėmio aptrauktos drobės. Paveikslas lakuojamas .

Savo darbus pristatau į meno galerijas, dalyvauju įvairiose Lietuvos miestų rengiamose šventėse. Galite išsirinkti ir šioje svetainėje eksponuojamus paveikslus. Patikusį darbą galite užsisakyti ir įsigyti tiesiogiai internetu svetainėje arba susisiekę su manimi. Paveikslo formatas derinamas pagal Jūsų pageidavimus.

Taip pat yra galimybė įsigyti mano kūrybos paveikslų autorinių reprodukcijų.

Tai išskirtinės kokybės unikalia Giclée technika atspausdinti spaudiniai ant muziejinės kokybės natūralios drobės, medinio porėmio ir mano patapymu bei pasirašomos mano parašu. Reprodukcijos, atspaustos šiuo būdu, atrodo kaip originalas, jų paviršiuje matomi teptuko potepiai, kuriuos norisi paliesti pirštais. Giclée spausdintuvu atspausdinti darbai yra ilgaamžiai, puikiai tinkantys archyviniam saugojimui. Tinkamai prižiūrimi spaudiniai gali išlikti nepakitę daugelį metų.

Būtų įdomu sužinoti Jūsų nuomonę apie mano paveikslus, man ji be galo svarbi! Ačiū.