fbpx
„Namų Židinio Deivė”[R]

„Namų Židinio Deivė”[R]

158.00540.00

„Namų Židinio Deivė”

Nešanti šviesą ryto spinduliuose
… Moteris – Ji – neįminta paslaptis, nuostabiausia gamtos kūrinio esybė, stebuklingai užburianti savo dvasine būsena, skleisdama šviesą, meilę, ramybę, išmintį, viltį, jausmų šilumą .. Ji – gėlių žieduose, vasaros pievose, muzikoje, saulės bučiniuose.. Ji- ryto spinduliuose..

„ Namų Židinio Deivė” (orig. dydis 70cm x 110cm) autorinio paveikslo reprodukcija, tai išskirtinės kokybės Giclée spaudiniai ant muziejinės kokybės drobės, patapomi tikrais aliejiniais dažais ir pasirašomi parašu. Paruošta kabinimui ant sienos. Reprodukcijos be rėmelių, juos galima užsidėti patiems rėmelių salonuose, arba galiu uždėti aš esant pageidavimui sutarus už papildomą mokestį. Reprodukciją galima kabinti ir be įrėminimo.

Nurodytas matmuo ir kaina yra originalaus kūrinio dydžio.

Jeigu norėtumėte šiek tiek mažesnės ar didesnės reprodukcijos, galite pasirinkti iš kelių siūlomų dydžių, kurie proporcionaliai apskaičiuoti ir pateikti.

Užsakydami reprodukciją galite pasirinkti iš kelių standartinių dydžių arba pasirinkti originalų dydį.

Kainos ir galimi dydžiai:

50×80………..158eu
60×100……….240eu
70×110……….280eu
80×130……….350eu
90×140……..430eu
100×160………540eu

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Reprodukcijų pristatymo  kaina priklauso nuo užsakomo paveikslų skaičiaus, matmenų, svorio ,tad kiekvienu atveju apskaičiuojama individualiai.

PRISTATYMO BŪDĄ GALITE PASIRINKTI ,UŽPILDYDAMI PAGEIDAVIMĄ ATSISKAITYMO KREPŠELYJE „PAPILDOMA INFORMACIJA KURJERIAMS“

*Per autobusų siuntų tarnybą (sekančią darbo dieną po apmokėjimo);

*Pristatome patys, sutarus pristatymo apmokėjimą.

*Paveikslus galite atsiimti patys, Palangoje esančiose  meno dirbtuvėse.

❗️Akcijų metu kainą sunuolaida pamatysite įdėjus prekę į krepšelį❗️

 

 

Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija:
000

Kas yra Giclée spauda?

Giclée (tariama „žiklei“ [ˈʒiːkleɪ]) spauda – tai rašalinis spausdinimo būdas ant drobės, popieriaus ar fotopopieriaus, gebantis išgauti aukščiausią įmanomą kokybę. Šiuo būdu spausdinami aukštos rezoliucijos grafikos darbai, meno darbų reprodukcijos, profesionalios nuotraukos ir kiti tik geriausios kokybės reikalaujantys darbai. Reprodukcijos, atspaustos šiuo būdu, atrodo kaip originalas, jų paviršiuje matomi teptuko potepiai, kuriuos norisi paliesti pirštais. Giclée spausdintuvu atspausdinti darbai yra ilgaamžiai, puikiai tinkantys archyviniam saugojimui. Rašaliniai dažai yra nekenksmingi aplinkai, o tinkamai prižiūrimi spaudiniai gali išlikti nepakitę daugelį metų.

Kas yra reprodukcija?

Reprodukcija – tai spausdinimo būdu atkurta meno kūrinio kopija.

Kas yra pigmentinė spauda?

Dažniausiai ant drobės spausdinama dviem būdais – solventiniu ir pigmentiniu. Jie labai skiriasi. Pirmiausia – kokybe ir spalvų ryškumu. Solventinė spauda skirta labiau tentų bei reklamos gamybai, o namie kabinti pigiai atspausdintą fotodrobę gali būti netgi kenksminga sveikatai, nes Solvent tipo rašalai palaipsniui išskiria nuodingas medžiagas. Mūsų naudojama pigmentinė spauda bei lakas yra pagaminti vandens pagrindu ir nekenkia nei spausdinančiam, nei aplinkai, nei klientui. Tinkamai paruošta ši spauda yra ilgaamžė ir neblunkanti ir išliekanti ilgus metus nepakitusi – tokios reprodukcijos yra tinkamos archyvavimui.

Sertifikatas

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas .

Sertifikatas  patvirtina, kad paveikslas yra originalaus, autorinio kūrinio reprodukcija.

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A
Dydžiai ir kainos

50×80 – 158eu, 60×100 – 240eu, 70×110 – 280eu, 80×130 – 350eu, 90×140 – 430eu, 100×160 – 540eu