fbpx
Baltas Senamiestis [R]

Baltas Senamiestis [R]

155.00395.00

„ Baltas Senamiestis” (orig. dydis 100cm x 80cm) autorinė reprodukcija, tai išskirtinės kokybės Giclée spaudiniai ant muziejinės kokybės drobės, patapomos tikrais aliejiniais dažais ir pasirašomos parašu. Paruošta kabinimui ant sienos. Reprodukcijos be rėmelių, juos galima užsidėti patiems rėmelių salonuose, arba  esant pageidavimui sutarus už papildomą mokestį galiu įrėminti aš.

Nurodytas matmuo  ir kaina yra originalaus kūrinio dydžio.

Jeigu norite šiek tiek mažesnės ar didesnės reprodukcijos, arba jei būtų reikalingas paveikslo rėminimas- parašykite man, kontaktuose užpildę pateiktą susisiekimo formą

Užsakydami reprodukciją galite pasirinkti iš kelių standartinių dydžių arba pasirinkti originalų dydį.

Kainos ir galimi dydžiai:

55cm x 70cm…155eu

65cm x 80cm…200eu

75cm x 95cm…260eu

80cm x 100cm…300eu

90cm x 110cm…330eu

100cm x 125cm…395eu

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Reprodukcijų pristatymo  kaina priklauso nuo užsakomo paveikslų skaičiaus, matmenų, svorio, tad kiekvienu atveju apskaičiuojama individualiai.

PRISTATYMO BŪDĄ GALITE PASIRINKTI, UŽPILDYDAMI PAGEIDAVIMĄ ATSISKAITYMO KREPŠELYJE „PAPILDOMA INFORMACIJA KURJERIAMS“

*Per autobusų siuntų tarnybą ;

*Pristatome patys, sutarus pristatymo apmokėjimą.

*Paveikslus galite atsiimti patys, Palangoje esančiose  meno dirbtuvėse.

❗️Akcijų metu kainą su nuolaida pamatysite įdėjus prekę į krepšelį ❗️

Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija:
000

Kas yra Giclée spauda?

Giclée (tariama „žiklei“ [ˈʒiːkleɪ]) spauda – tai rašalinis spausdinimo būdas ant drobės, popieriaus ar fotopopieriaus, gebantis išgauti aukščiausią įmanomą kokybę. Šiuo būdu spausdinami aukštos rezoliucijos grafikos darbai, meno darbų reprodukcijos, profesionalios nuotraukos ir kiti tik geriausios kokybės reikalaujantys darbai. Reprodukcijos, atspaustos šiuo būdu, atrodo kaip originalas, jų paviršiuje matomi teptuko potepiai, kuriuos norisi paliesti pirštais. Giclée spausdintuvu atspausdinti darbai yra ilgaamžiai, puikiai tinkantys archyviniam saugojimui. Rašaliniai dažai yra nekenksmingi aplinkai, o tinkamai prižiūrimi spaudiniai gali išlikti nepakitę daugelį metų.

Kas yra reprodukcija?

Reprodukcija – tai spausdinimo būdu atkurta meno kūrinio kopija.

Kas yra pigmentinė spauda?

Dažniausiai ant drobės spausdinama dviem būdais – solventiniu ir pigmentiniu. Jie labai skiriasi. Pirmiausia – kokybe ir spalvų ryškumu. Solventinė spauda skirta labiau tentų bei reklamos gamybai, o namie kabinti pigiai atspausdintą fotodrobę gali būti netgi kenksminga sveikatai, nes Solvent tipo rašalai palaipsniui išskiria nuodingas medžiagas. Mūsų naudojama pigmentinė spauda bei lakas yra pagaminti vandens pagrindu ir nekenkia nei spausdinančiam, nei aplinkai, nei klientui. Tinkamai paruošta ši spauda yra ilgaamžė ir neblunkanti ir išliekanti ilgus metus nepakitusi – tokios reprodukcijos yra tinkamos archyvavimui.

Sertifikatas

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas.

Sertifikatas patvirtina, kad paveikslas yra originalaus, autorinio kūrinio reprodukcija.

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A
galimi dydžiai ir kainos

55×70 – 155eu, 65×80 – 200eu, 75×95 – 260 eu, 80×100 – 300eu, 90×110 – 330eu, 100×125 – 395eu